הום סטיילינג לבית הפרטי

עורך ראשי מתכוון

נכתב על ידי עורך ראשי מתכוון

דצמ 26, 2021

השינויים העצומים בתחומי עיצוב הפנים השונים ובמחוזות העיצוב בכלל, פתיחת השערים לסגנונות יצירה והנדסה חדשים וכניסתם של שחקנים שלא היו מוכרים עד כה – מאפשרים לצרכנים רבים לעצב את ביתם באופן שלא התאפשר להם עד כה. ז'אנר ההום סטיילינג מכניס כל קבלן שיפוצים לחליפה חדשה ושולח אותו לעצב את הבית בו אתם מתגוררים מבלי להפוך את התקרה על פיה.

למעשה, בארצות הברית קולקציית ההום סטיילינג מוכרת לרבים – שכן השינויים הרבים בתוך הבית, מגוון האופנות המתחלפות של סגנונות עיצוב הפנים והאפשרות לשנות את מראה הבית כליל מבלי להצטרך לשדרג את כל החליפה הפנימית – הוא כבר חלק מהיומיום וממציאות מוכרת. ז'אנר הום סטיילינג מאפשר למעוניינים לשנות את מראה ביתם להזמין קבלן שיפוצים ולעצב את חללי הפנים באופן מרהיב עין – כל זאת מבלי לחולל שינויים קיצוניים ביסודות המבנה.

למעשה, ייחודו של ז'אנר הום סטיילינג הוא באפשרות להקנות לבית כל מראה מושלם על פי ציפיות דיירי הבית ולפי טעמם האישי. התחום של הום סטיילינג הולך ונכנס יותר ויותר למחוזותינו, וכך אנו עדים ליותר ויותר בעלי בתים המבקשים לשוות לביתם מראה מעוצב על פי מיטב האופנות והסגנונות השונים. לצערנו, אף על פי שבין תפקידו של קבלן שיפוצים במסגרת הום סטיילינג לבין תפקידו בתהליך שיפוצים רגיל יש פער עצום, רבים נוטים להתבלבל ולייחס חשיבות משנית להבדלים בין המהויות השונות.

השיטה של הום סטיילינג מעניקה לדיירי הבית את החופש לבחור את הסגנון המועדף – בעיצוב המגיע עד לרמת הפרטים הקטנים ביותר. מעצב פנים מקצועי ידע להבדיל בין בית שיש בו צורך של שיפוץ מקיף והזמנת קבלן שיפוצים לאחר תכנון אדריכלי מקצועי, ובין בית בו ניתן ליישם טכניקות של הום סטיילינג מקצועיות לצורך יצירת סגנון חדש.

עורך ראשי מתכוון

עורך ראשי מתכוון

חגי ברנדיס - העורך הראשי של אתר מתכוון

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *