להישאר בנתיב הנכון: "מצודה בטיחות לתעבורה בע"מ" בניהולו של אילן שרעבי

עורך ראשי מתכוון

נכתב על ידי עורך ראשי מתכוון

ספט 9, 2022

"מצודה בטיחות לתעבורה 97 בע"מ" היא חברה שעוסקת בתחום מערכות התחבורה והבטיחות. היא הוקמה על ידי אילן שרעבי בשנת 1997 ומאז הקמתה היא מספקת שירותים עבור גופים פרטיים וציבוריים. בין לקוחותיה נמנים כמה מהגופים והחברות המובילים בישראל בתחום התעבורה, גופים שהובילו לאורך השנים מאות פרויקטים ששינו את פני התחבורה בישראל.

אילן שרעבי
אילן שרעבי, מייסד החברה

נסיונו הרב של שרעבי והשנים הרבות בהן הוא עוסק בתחום התעבורה הם הרוח החיה שהופכת את "מצודה בטיחות לתעבורה 97 בע"מ" לחברה במובילה בישראל בתחום התחבורה. השירות האמין, האיכותי והמקצועי שהיא מעניקה ללקוחותיה ממקם אותה פעם אחר פעם כבחירה הראשונה של מובילי הפרויקטים הגדולים בישראל בתחום התעבורה.

השירותים שמציעה "מצודה בטיחות לתעבורה 97 בע"מ" ללקוחות

משרדי "מצודה בטיחות לתעבורה 97 בע"מ" בניהולו של אילן שרעבי, ממוקמים בכפר הירוק. החברה מעניקה ללקוחותיה שירותים מגוונים בתחום הבטיחות בתעבורה ומערכות תחבורה – ציוד ומוצרים לבניית, פיתוח ותחזוק כבישים כמו אבני בלימה, פנסי בטיחות מהבהבים, התקנת שלטים, מגני קירות ועוד. עוד מציעה החברה ללקוחותיה שירותים כמו סימון כבישים, סימון חניונים, צביעת חניונים, סימון חנייה (איזור חנייה, חניית נכים), הקמת גדרות במגרשי ספורט, צביעת מגרשי ספורט, הקמת מחסומי שומר מגוונים ועוד. בכל תחום בו נוגעת "מצודה בטיחות לתעבורה 97 בע"מ" ובכל שירות או מוצר שהיא מציעה היא מבטיחה ללקוחותיה שירות מקצועי, אישי בסטנדרטים המקצועיים הגבוהים ביותר בענף התעבורה.

איכות, שירות אישי ומקצועי ובטיחות ללא פשרות: "מצודה בטיחות לתעבורה 97 בע"מ"

המייסד של "מצודה בטיחות לתעבורה 97 בע"מ", אילן שרעבי, סלל לאורך השנים את המוניטין של החברה ומיקם אותה בחוד החנית של ענף הבטיחות בתעבורה. ערכי החברה הם איכות ובטיחות ללא פשרות.

איכות

תשתיות תחבורה הן מבנים שאמורים להחזיק מעמד שנים ארוכות. כדי שיוכלו למלא את ייעודם ולשמור על בטיחותם של האזרחים, עליהם לעמוד בשימוש היומיומי בהם ובתנאי מזג אוויר שונים שמשפיעים על מצבם. כדי להבטיח שיוכלו לעמוד באתגרים הללו, יש להשתמש בבנייתם ובפיתוחם בחומרים איכותיים ומתקדמים. ב"מצודה בטיחות לתעבורה 97 בע"מ" מתחייבים בפני הלקוחות לא לחסוך על איכות מכיוון שאיכות ובטיחות באות ביחד.

בטיחות

פיתוח ושיפוץ כביש בלי לעצור את זרם התנועה דורש עובדים מיומנים ומקצועיים, הקפדה על בטיחות ללא פשרות ושימוש במוצרי הבטיחות המתקדמים והטובים ביותר. המטרה: למנוע תאונות קשות, לאפשר לציבור הנוסעים להמשיך בשגרת יומם ולא לזנוח את תשתיות התחבורה ולהמשיך לפתח אותן ולשפר אותן בכל עת. כאן "מצודה בטיחות לתעבורה 97 בע"מ" בניהולו של אילן שרעבי נכנסת לתמונה. בחברה לא מתפשרים על איכות ובטיחות ומציעים ללקוחות פתרונות יעילים ובטיחותיים.

עורך ראשי מתכוון

עורך ראשי מתכוון

חגי ברנדיס - העורך הראשי של אתר מתכוון

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *